/ Prístrešok pre autá Artosi

Hliníkový prístrešok pre autá Carport ARTOSI vychádza konštrukčne z pergoly s naklápateľnými lamelami. Vášmu autu poskytne ochranu pred neprianivým počasím počas celého roka. Lamely sú nahradené silným trapézovým plechom alebo polykarbonátom (obe možnosti v rovnakej cene). Dažďová voda zo strechy je odvedená stĺpmi, nesteká niekde voľne na zem.

Carport ARTOSI je určený pre celoročné využitie. Odolnosť voči vetru je až 120 km/h, odtok vody 50l/m2.h a nosnosť strechy je až 150 kg/m2. Prístrešok s týmito parametrami ochráni vaše auto počas januárovej fujavice alebo pri letnej búrke. Carport ARTOSI je tiež kombinovateľný s lamelovou pergolou ARTOSI, čo ocenia najmä majitelia veľkých terás, ktorí chcú časť terasy trvalo prestrešiť v ucelenom dizajne.

Súčasťou tohto carportu ARTOSI je vždy aj integrované osvetlenie na po oboch dlhších stranách konštrukcie, ktoré sa zapína senzorom s časovačom. Vďaka tomu vás aj pri neskorom príjazde domov nič neprekvapí.

Carport ARTOSI dodávame štandardne v dvoch prevedeniach, pre jedno alebo dve parkovacie miesta. Na vyžiadanie vieme vyrobiť aj rozmery a prevedenia presne podľa vašej predstavy. Konštrukcia môže byť bez príplatku až v 12-tich farbách, trapézová strešná časť je strieborná RAL 9006. V prípade polykarbonátovej výplne môže byť táto číra, opálová alebo bronzová. Na trapézovú strechu je tiež možné inštalovať solárne kolektory a priamo konštrukciou viesť k nim aj potrebnú inštaláciu.

Spojením jedinečného Carportu ARTOSI a odbornej montáže našich technikov získate istotu v modernom a spoľahlivom parkovacom státí, kde bude vaše auto v bezpečí.
Cena od 6.096 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK Zadajte rozmer

KROK Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

Matúš Dančík
Matúš Dančík
Žilina
+421 917 369 632
info@dobrepergoly.sk
nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať