/ Pergola ESSENTIAL

Tarasola Essential je moderná lamelová pergola s pevnou konštrukciou a pritom jedna z najlačnejších pergol tohto typu na trhu. Túto výnimočnú pergolu je možné namontovať ako samostatne stojacu konštrukciu alebo pri montovať cez izoláciu o dom.

Essential je hliníková bioklimatická pergola. Lamely sa vedia natáčať v rozsahu od 0° do 135°. Tento rozsah zabezpečuje bioklimatickú funkciu. Bioklimatická funkcia znamená že nahromadený teplý vzduch pod pergolou vieme naklápaním lamely odventilovať. Pergola keď sa zavrie tak je slnku, vetru a dažďu odolná.

Pergola Essential umožňuje namontovať posuvné zasklenie, screenové rolety a LED osvetlenie. Voliteľnými doplnkami sú ďalej infra ohrievače, veterný, slnečný a dažďový senzor. Štandardne je dodávaná s diaľkovým ovládaním Teleco. Má aj integrovaný odtok vody priamo v pergole. Maximálny rozmer pergoly je 400x589 cm. Lamely môžu ísť rovnobežne so stenou domu alebo kolmo na ňu.

Značka pergoly: Tarasola - https://tarasola.com - vyrobené v EU
Cena od 2.985 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK 1: Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK 2: Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

Matej Janec
Matej Janec

+421 917 369 632
info@dobrepergoly.sk
nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať