/ Pergola TECHNIC

Hľadáte kvalitnú bioklimatickú pergolu so všetkými vymoženosťami v rozumnej cene?

Práve bioklimatická pergola Technic je dostatočne robustná, pritom elegantne štíhla a skrýva v sebe luxus a funkčnosť. Môže byť namontovaná priamo k domu, či voľne stojaca pri bazéne alebo v záhrade.

Lamely sú vyrobené z pevných hliníkových profilov, ktoré sa dajú otáčať až o 135 stupňov, vďaka čomu si flexibilne regulujete množstvo svetla na terase. Pri úplnom zaklopení dosadajú na seba a terasu chránia aj pred dažďom či snehom. V letných horúčavách malé pootvorenie lamiel vytvori prirodzené prúdenie vzduchu a na vašej terase sa budete cítiť príjemne i počas najhorúcejších dní. Pri otváraní po daždi vďaka špeciálnemu tvaru profilov zvyšné kvapky nepadajú na terasu, ale krásne odtečú do obvodových zvodov.

Pre väčšie terasy je ideálne riešenie spojenie viacerých modulov z ľubovoľnej strany, a tak tienenie i veľkých alebo členitých plôch. Maximálna veľkosť jedného modulu môže byť pritom až 420x600 cm alebo 400x700 cm so zachovaním nosnosti strechy až 120kg/m2. Odolnosť na vietor je taktiež výnimočná. Dosahuje hodnoty cez 100 km/h.

Mimo základných farieb (biela hladká, biela štruktúra, strieborná RAL 9007 a antracitová štruktúra RAL 7016) je možné pergolu vyrobiť i v celej palete farieb podľa RAL (+20%) alebo v dekore dreva (+35%). Obľúbené farebné riešenie je tzv. bi-color, kde sa svetlé lamely kombinujú s tmavým rámom. Pergola tak opticky naberie úplne iný rozmer.

Pergolu Technic môžete aj dodatočne kompletne uzavrieť screenovými ZIP roletami alebo bezrámovým posuvným zasklením a predĺžiť si tak posedenie na terase aj v chladnejšom počasí. Naviac vieme lamely doplniť o integrované LED osvetlenie, alebo pergolu ovládať aplikáciou so senzormi na vietor, slnko, dážď i sneh. Samozrejmosťou sú aj integrované bluetooth reproduktory alebo infra ohrievače.

Ovládanie talianskym systémom diaľkového ovládania Teleco.

Integrovaný odtok vody priamo v pergole.

Značka pergoly: Tarasola - https://tarasola.com - vyrobené v EU
Cena od 4.297 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK 1: Vyberte si typ pergoly

KROK 2: Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK 3: Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať