/ Pergola FLAT

Bývate v bungalove a pergola so strechou v sklone sa na vašu terasu nedá použiť? Páči vám kubický dizajn alebo sa šikmé plochy k vášmu domu nehodia? Hľadáte pergolu bez sklonu a zároveň s vyriešením odtokom vody? FLAT je riešenie!

Flat je látková pergola so sťahovateľnou strechou a kubickou konštrukciou bez sklonu, ktorá umožňuje pokrytie malých aj väčších plôch. Môže byť úplne alebo čiastočne zatemňujúca, podľa výberu látky. Pergola môže byť namontovaná priamo o stenu pri dome, alebo môže byť voľne stojaca pri bazéne či v záhrade. Maximálna šírka pergoly je 12 m a výsuv až 6 m. Ideálna je aj ako pergola pre bungalovy, kde je obyčajne nedostatok miesta pre pergoly so šikmou strechou.

Vďaka špeciálnemu trojvrstvevému materiálu je vodeodolná a hodí sa aj do oblastí, kde fúka vietor. Povrchová úprava umožňuje ľahké čistenie a hliníková konštrukcia zaručuje dlhú životnosť. Štandardne je dodávaná s ochrannou strieškou a bočnou drenážou s odtokom vody cez stĺpy.

Motor a diaľkové ovládanie značky Somfy v cene.

Ochranná strieška a odtokový systém na jednej strane v cene.
Cena od 4.369 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK 1: Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK 2: Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať