/ Bioklimatická pergola Alba

Bioklimatická pergola Alba: predstavivosť a konkrétnosť

"Úsvit má svoju tajomnú vznešenosť, ktorá pozostáva zo zvyškov sna a princípu myslenia." Slová, ktoré Albu najlepšie vystihujú, sú od Victora Huga. Bioklimatická pergola s naklápateľnou strechou zrodená zo stretnutia predstavivosti a konkrétnosti. Vďaka svojej ľahkej, kompaktnej a funkčnej štruktúre Alba spája všetku efektivitu avantgardného dizajnu s rafinovanosťou minimálnej architektúry vybavenej tými najinovatívnejšími technickými prvkami. Hliníkové. lamely sa dajú ovládať /naklápať/ rádiovým ovládaním a umožňujú dosiahnuť ideálnu klímu vo vnútri pergoly. V závislosti od polohy lamiel je v podstate možné nastaviť stupeň osvetlenia a vetrania.

Ak sú lamely naklonené, odrážajú slnečné lúče smerom nahor, s vnútorným tienením a príjemným priechodom vzduchu, vďaka čomu je Alba dokonalým riešením aj na horúce letné popoludnia, aby ste si užili svoj vonkajší priestor až do tých najslnečnejších hodín. Pri umiestnení v maximálnom uhle 150° sa na druhej strane lamely "otvoria" svetlu a pustia do interiéru žiadané presvetlenie priestoru.

Na jar 2023 prešiel inováciou systém SGS pre bezpečný odtok vody z lamiel, vďaka ktorému už ani kvapka nepadne mimo.
Cena od 8.562 € (s DPH a bez montáže)

/ Vypočítajte si cenu pergoly

Vyberte si typ pergoly, zadajte želané rozmery, farbu aj doplnky, ktoré má pergola obsahovať, a naša kalkulačka vám vypočíta celkovú výšku nákladov.

KROK 1: Vyberte si typ pergoly

KROK 2: Zadajte rozmer

Rozmery:
( v cm )
X

KROK 3: Vypočítajte cenu

Typ pergoly podľa vašich rozmerov:
Max. rozmer: Najbližší rozmer, vami zadanému:

Pergola

Montáž Montujeme po celom Slovensku!

Spolu

s DPH

/ Máte otázky? Poradíme Vám!

nahrať súbor
Prihláste sa k odberu Newslettera A dostávajte pravidelné novinky o dobrých pergolách priamo do mailu.
odoslať